Hakkimizda

Biz Kimiz? 

Platformlar asıl işinizi yapmanız için yardımcı bir araçtır. Tesisinizde satın aldığınız ya da kiraladığınız platformların kullanımı için sabit bir operatör belirleyemezsiniz. Çünkü bu makineleri yüksekte işi olan tüm personeliniz kullanacak. Uzman bir eğitmen tarafından alınan doğru eğitim, olası iş kazalarının önüne geçebileceği gibi makinelerinizin de ömrünü uzatır.


Platform Akademisi olarak 15 yılı aşan tecrübemiz ve bilgi birikimimizle, sektörün en önemli sorunlarından biri olan operatör eğitimlerine katkı vermeyi amaçlıyoruz. 


Vizyonumuz

İzmir Makaslı Platform Kiralama,olarak başlıca hedefimiz sektörde kaliteli hizmet sunarak aranan bir firma olmaktır. Müşterilerimiz için oluşturduğumuz değeri sürekli artırmayı hedefliyor, daima müşterilerimizin memnuniyetini yükseltmek ve sürekli memnuniyet sağlamak için çalışıyoruz.


Misyonumuz

Siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermek, ödediğiniz paranın karşılığını tam almanızı sağlamak ve sizin güveninizi kazanmak bizim başlıca misyonumuzdur. İhtiyaç ve beklentilerinize uygun çözümler bulmak için devamlı olarak çalışıyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini karşılayarak hizmet sağlarken kalıcı memnuniyet oluşturmak bizim için çok önemli. Sizlerin memnuniyeti için çalışırken, çevre ve çalışan güvenliğini de dikkate alıyoruz.